2 Centlik Düğünüm

Free Wedding WordPress Theme

1. İpucu: İyi bir zaman çizelgesi planlayın

Eğer bir gelin “Mümkün olan en iyi düğün fotoğraflarını elde etmek için yapabileceğim BİR şey nedir?” Diye sorarsa, cevabım “İyi bir düğün günü takvimi”. Sunabileceğim en önemli ipucu. “İyi bir düğün zaman çizelgesini ne yapar” diye soruyorsunuz? Her şey için ihtiyacınız olacağını düşündüğünüzden daha fazla zaman planlayın. Düğünler tahmin edilemez. Elbise kalabalıkları, makyaj rötuşları, geç saatlerde sağdıç veren sağdıç, resmi aile fotoğrafları için Leo Amca’yı bulmak için kıpırdatıcı bir zaman çizelgesi planlayın! Başka bir yerde kaybedilen zamanı telafi etmek için fotoğraf sürenizi kısaltmaktan kaçının. Saç / makyaj uzmanınız bir saate ihtiyacı olduğunu söylüyorsa, bir saat 15 dakika planlayın. Otelinizden tören sitenize gelmeniz normalde 15 dakika sürerse, bunun yerine 25 tane planlayın. Beni ara. Bana e-posta. Bunun için buradayım! Size çok fazla stres kazandıracak özel bir zaman çizelgesi planlamanızda yardımcı olacağım!?

2. İpucu: Zamanında olun (Biraz yalan söyleyin)

Demek düğün günü zaman çizelgenizi planladınız ve tüm gün yolunda kalmaya yemin ettiniz… harika! İşin zor yanı, herkesin ELSE’e (nedime, sağdıç, satıcı, ebeveyn vb.) Zamanında ulaşmasını sağlamak olacak. Herkese, planladıklarından 15-30 dakika önce orada olmalarını söyle. Bu şekilde, orada olmaları gerektiğinde herkes orada olacak. Endişelenme, sırrın bizimle güvende.?

One thought on 2 Centlik Düğünüm

  1. The theme is great and the support is absolutely fantastic. We sorted out our issues in less than 20 mins. We had a few questions and Solwin got back to us very quickly with clear responses.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir